Народний клуб ВЕРЕС

До клубу
приєдналося
4145

Підтримати НК "Верес"

Календар

 

КАЛЕНДАР

чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги сезону 2016/17

 

1 тур

24 липня 2016 р.

Арсенал-Суми 1:1

Полтава-Інгулець 2:1

Оболонь-Бровар-Гірник-Спорт 1:0

Іллічівець-Скала 2:1

Миколаїв-Десна 0:2

Нафтовик-Укрнафта-Авангард 1:1

Черкаський Дніпро-Колос 0:0

Геліос-Тернопіль 4:1

Буковина-Верес 0:1

 

2 тур

30 липня 2016 р.

Арсенал-Полтава 0:1

Інгулець  -  Оболонь-Бровар 0:1

Гірник-Спорт  -  Іллічівець 1:3

Скала-Миколаїв 0:0

Десна  -  Нафтовик-Укрнафта 1:0

Авангард-Черкаський Дніпро 0:1

Колос-Геліос 1:3

Тернопіль-Буковина 0:2

Суми - Верес 0:2  ВІДЕО

 

3 тур

05.08.2016

Оболонь-Бровар-Арсенал 0:1

Полтава-Суми 0:2

Іллічівець-Інгулець 1:0

Миколаїв-Гірник-Спорт 0:1

Нафтовик-Укрнафта-Скала 1:2

Черкаський Дніпро-Десна 1:0

Геліос-Авангард 0:0

Колос-Буковина 3:1

НК «Верес» - ФК «Тернопіль» 4:2 ВІДЕО

 

4 тур

14.08.2016

Арсенал-Іллічівець 0:3

Полтава  -  Оболонь-Бровар 1:1

Інгулець-Миколаїв 1:0

Гірник-Спорт  -  Нафтовик-Укрнафта 0:1

Скала-Черкаський Дніпро 0:0

Десна-Геліос 1:1

Авангард-Буковина 1:1

Колос-Верес 2:1

Суми-Тернопіль 1:1

 

5 тур

20.08.16 Миколаїв-Арсенал 2:1

19.08.16 Іллічівець-Полтава 3:1

19.08.16 Оболонь-Бровар-Суми 3:2

19.08.16 Нафтовик-Укрнафта-Інгулець 3:1

19.08.16 Черкаський Дніпро-Гірник-Спорт 2:2

20.08.16 Геліос-Скала 1:0

19.08.16 Буковина-Десна 0:1

20.08.16 Верес-Авангард 3:0

19.08.16 Тернопіль-Колос 0:2

 

6 тур

26.08.2016

Арсенал  -  Нафтовик-Укрнафта - 2:1

Полтава-Миколаїв - 0:2

Оболонь-Бровар  -  Іллічівець - 1:2

Інгулець-Черкаський Дніпро - 1:1

Гірник-Спорт  -  Геліос - 0:2

Скала-Буковина 0:3

Десна-Верес - 0:0

Авангард-Тернопіль - 2:0

Суми-Колос - 1:2

 

7 тур

03.09.2016

Черкаський Дніпро-Арсенал 1:0

Нафтовик-Укрнафта-Полтава 3:1

Миколаїв-Оболонь-Бровар 1:0

Іллічівець-Суми 5:1

Геліос-Інгулець 1:0

Буковина-Гірник-Спорт 2:0

Верес-Скала 2:1

Тернопіль-Десна 0:2

Колос-Авангард 2:2

 

8 тур

08.09.2016

Арсенал-Геліос 1:0

Полтава-Черкаський Дніпро 3:1

Оболонь-Бровар  -  Нафтовик-Укрнафта 0:3

Іллічівець-Миколаїв 2:0

Інгулець-Буковина 1:1

Гірник-Спорт  -  Верес 1:6

Скала-Тернопіль 1:0

Десна-Колос 0:4

Авангард-Суми 0:2

 

9 тур

13.09.2016

Буковина-Арсенал - 0:2

Геліос-Полтава - 1:0

Черкаський Дніпро-Оболонь-Бровар - 1:0

Нафтовик-Укрнафта-Іллічівець - 1:1

Миколаїв-Суми - 4:0

Верес-Інгулець - 4:0

Тернопіль-Гірник-Спорт - 1:1

Колос-Скала - 0:1

Авангард-Десна - 0:2

 

10 тур

18.09.2016

Арсенал-Верес - 0:0

Полтава-Буковина - 2:1

Оболонь-Бровар  -  Геліос - 3:0

Іллічівець-Черкаський Дніпро - 2:0

Миколаїв  -  Нафтовик-Укрнафта - 0:3

Інгулець-Тернопіль - 3:0

Гірник-Спорт  -  Колос - 0:0

Скала-Авангард - 0:1

Суми-Десна - 0:0

 

11 тур

25.09.2016

Тернопіль-Арсенал 2:1

Верес – Полтава 2:2

Буковина-Оболонь-Бровар 0:0

Геліос-Іллічівець 0:1

Черкаський Дніпро-Миколаїв 0:0

Нафтовик-Укрнафта-Суми 4:0

Колос-Інгулець 2:2

Авангард-Гірник-Спорт 0:1

Десна-Скала 3:0

 

12 тур

1-2.10.2016

Арсенал-Колос 3:3

Полтава-Тернопіль - 3:1

Оболонь-Бровар-Верес - 0:0

Іллічівець-Буковина - 1:0

Миколаїв-Геліос 0:0

Нафтовик-Укрнафта-Черкаський Дніпро - 1:1

Інгулець-Авангард - 2:3

Гірник-Спорт-Десна - 2:5

Суми-Скала - 2:1

 

13 тур

08.10.2016

Авангард-Арсенал 0:2

Колос-Полтава 1:0

Тернопіль  -  Оболонь-Бровар 0:0

Верес-Іллічівець 3:1

Буковина-Миколаїв 2:0

Геліос  -  Нафтовик-Укрнафта 1:0

Черкаський Дніпро-Суми 0:2

Десна-Інгулець 1:0

Скала-Гірник-Спорт 3:2

 

14 тур

15.10.2016

Арсенал-Десна 1:2

Полтава-Авангард 0:1

Оболонь-Бровар-Колос 2:1

Іллічівець-Тернопіль 3:0 (рішення КДК ФФУ)

16.10 Миколаїв-Верес 1:2

Нафтовик-Укрнафта-Буковина 3:0

Черкаський Дніпро-Геліос 1:0

Інгулець-Скала 1:0

16.10 Суми-Гірник-Спорт 1:1

 

15 тур

22.10.2016

Скала-Арсенал 1:1

Десна-Полтава 0:1

Авангард  -  Оболонь-Бровар 3:1

Колос-Іллічівець 0:1

Тернопіль-Миколаїв 2:1

Верес  -  Нафтовик-Укрнафта 2:0

Буковина-Черкаський Дніпро 0:0

Геліос-Суми 1:0

Гірник-Спорт-Інгулець 3:1

  

16 тур

29-30.10.2016

Арсенал-Гірник-Спорт 2:0

Полтава-Скала 2:1

Оболонь-Бровар-Десна 1:2

Іллічівець-Авангард 0:0

Миколаїв-Колос 1:0

Нафтовик-Укрнафта-Тернопіль 2:1

Черкаський Дніпро-Верес 3:0

Геліос-Буковина 1:0

Суми-Інгулець 1:1

 

17 тур

05.11.2016

Інгулець-Арсенал 2:1

Гірник-Спорт  -  Полтава 4:0

Скала  -  Оболонь-Бровар 2:2

Десна-Іллічівець 3:1

Авангард-Миколаїв 2:0

Колос  -  Нафтовик-Укрнафта 1:0

Тернопіль-Черкаський Дніпро 1:1

Верес-Геліос 2:1

Буковина-Суми 1:0

 

18 тур

09.11.2016

Суми-Арсенал 1:1

Інгулець-Полтава 1:0

Гірник-Спорт  -  Оболонь-Бровар 0:2

Скала-Іллічівець 0:1

Десна-Миколаїв 3:1

Авангард  -  Нафтовик-Укрнафта 1:0

Колос-Черкаський Дніпро 2:1

Тернопіль-Геліос 0:1

Верес-Буковина 5:1

 

19 тур

13.11.2016

Полтава-Арсенал 0:1

Оболонь-Бровар-Інгулець 4:1

Іллічівець-Гірник-Спорт 3:1

Миколаїв-Скала 2:0

Нафтовик-Укрнафта-Десна 2:0

Черкаський Дніпро-Авангард 1:0

Геліос-Колос 0:0

Буковина-Тернопіль 4:0

Верес-Суми 2:1

 

20 тур

19.11.2016

Арсенал  -  Оболонь-Бровар 2:1

Суми-Полтава 1:3

Інгулець-Іллічівець 1:1

Гірник-Спорт  -  Миколаїв 3:1

Скала  -  Нафтовик-Укрнафта 0:0

Десна-Черкаський Дніпро 1:1

Авангард-Геліос 1:1

Буковина-Колос 2:3

Тернопіль – Верес 0:1

 

12 березня 2017 р. (15 тур, перенесена гра)  

Верес – Нафтовик 2:0

 

 

21 тур

18 березня 2017 р.

Іллічівець-Арсенал 0:0

Оболонь-Бровар-Полтава 0:1

Миколаїв-Інгулець 1:0

Нафтовик-Укрнафта-Гірник-Спорт 3:2

Черкаський Дніпро-Скала 2:1

Геліос-Десна 0:1

Буковина-Авангард 0:0

Верес – Колос 2:3

Тернопіль-Суми 2:2

 

22 тур

25.03.2017

Арсенал-Миколаїв 1:0

Полтава-Іллічівець 0:2

Суми  -  Оболонь-Бровар 1:1

Інгулець  -  Нафтовик-Укрнафта 1:3

Гірник-Спорт-Черкаський Дніпро 5:2

Скала-Геліос 0:1

Десна-Буковина 0:0

Авангард – Верес 1:0

Колос-Тернопіль 4:1

 

 

23 тур

01-02.04.2017

Нафтовик-Укрнафта-Арсенал 0:0

Миколаїв-Полтава 0:1

Іллічівець-Оболонь-Бровар 3:0

Черкаський Дніпро-Інгулець 0:2

 Геліос-Гірник-Спорт 0:1

Буковина-Скала 1:0

Верес – Десна 0:2

 Тернопіль-Авангард 0:1

Колос-Суми 0:0

 

24 тур

08-10.04.2017

Арсенал-Черкаський Дніпро 0:0

Полтава  -  Нафтовик-Укрнафта 1:1

Оболонь-Бровар  -  Миколаїв 2:0

Суми-Іллічівець 0:2

Інгулець-Геліос 0:0

Гірник-Спорт  -  Буковина 0:0

Скала – Верес 0:3

Десна-Тернопіль 2:0

Авангард-Колос 0:1

 

25 тур

14.04.2017

Геліос-Арсенал 1:0

Черкаський Дніпро-Полтава 0:1

 Нафтовик-Укрнафта-Оболонь-Бровар 1:2

Миколаїв-Іллічівець 1:2

Буковина-Інгулець 0:1

Верес – Гірник-Спорт 4:2

Тернопіль-Скала 1:0

Колос-Десна 0:1

Суми - Авангард 0:0

 

 26 тур

21-23.04.2017

Арсенал-Буковина 0:1

Полтава-Геліос 1:2

Оболонь-Бровар-Черкаський Дніпро 0:1

Іллічівець  -  Нафтовик-Укрнафта 1:0

Суми-Миколаїв 1:2

Інгулець-Верес 1:2

Гірник-Спорт  -  Тернопіль 2:0

Скала-Колос 1:2

Десна-Авангард 2:0

 

 

27 тур

29.04.2017

Верес-Арсенал

Буковина-Полтава

Геліос-Оболонь-Бровар

Черкаський Дніпро-Іллічівець

 Нафтовик-Укрнафта-Миколаїв

Тернопіль-Інгулець

Колос-Гірник-Спорт

Авангард-Скала

Десна-Суми

 

 

28 тур

03.05.2017

Арсенал-Тернопіль

Полтава-Верес

Оболонь-Бровар  -  Буковина

Іллічівець-Геліос

Миколаїв-Черкаський Дніпро

Суми  -  Нафтовик-Укрнафта

Інгулець-Колос

Гірник-Спорт  -  Авангард

Скала-Десна

 

 

29 тур

08.05.2017

Колос-Арсенал

Тернопіль-Полтава

Верес  -  Оболонь-Бровар

Буковина-Іллічівець

Геліос-Миколаїв

Черкаський Дніпро-Нафтовик-Укрнафта

Авангард-Інгулець

Десна  -  Гірник-Спорт

Скала-Суми

 

 

30 тур

13.05.2017

Арсенал-Авангард

Полтава-Колос

Оболонь-Бровар-Тернопіль

Іллічівець-Верес

 Миколаїв-Буковина

Нафтовик-Укрнафта-Геліос

Суми-Черкаський Дніпро

Інгулець-Десна

Гірник-Спорт-Скала

 

31 тур

17.05.2017

Десна-Арсенал

Авангард-Полтава

Колос  -  Оболонь-Бровар

Тернопіль-Іллічівець

Верес-Миколаїв

Буковина  -  Нафтовик-Укрнафта

Геліос-Черкаський Дніпро

Скала-Інгулець

Гірник-Спорт-Суми

 

32 тур

21.05.2017

 Арсенал-Скала

Полтава-Десна

Оболонь-Бровар-Авангард

Іллічівець-Колос

Миколаїв-Тернопіль

Нафтовик-Укрнафта-Верес

Черкаський Дніпро-Буковина

Суми-Геліос

Інгулець-Гірник-Спорт

 

 

33 тур

27.05.2017

Гірник-Спорт  -  Арсенал

Скала-Полтава

Десна  -  Оболонь-Бровар

Авангард-Іллічівець

Колос-Миколаїв

Тернопіль  -  Нафтовик-Укрнафта

Верес-Черкаський Дніпро

Буковина-Геліос

Інгулець-Суми

 

 

34 тур

02.06.2017

Арсенал-Інгулець