Підтримати НК "Верес"

Безпрограшна серія триває

«Оболонь-Бровар» - НК «Верес» - 0:0

1 жовтня 2016 року, Київ, стадіон «Оболонь Арена», 1000 глядачів

Арбітр - Віктор Копієвський (Кропивницький). Асистенти - Антон Ісаєв (Запоріжжя) та Олег Найко (Чернівці). Четвертий арбітр – Владислав Дорош (Київ). Спостерігач арбітражу – Микола Даниленко (Бердянськ).

«Оболонь-Бровар»: Федорівський, Пінчук, К.Коваленко, Аблітаров, Корнєв, Проневич (Сахнюк, 75), Гордійчук, І.Коваленко, Бровченко (Шевчук, 60), Єременко (Слободян, 62), Продан. Запасні: Поштаренко, Улянченко, Кузьменков, Даценко.

Головний тренер: Сергій Солдатов.

НК «Верес»: Когут, Зозуля, Борзенко, Білий, Западня (Неплях, 86), Орловський, Кучеров, Герасимець (Волошинович, 75), Котляр, Степанюк, Козьбан (Сергійчук, 69). Запасні: Леонідов, Коблюк, Ралюченко, Бурлін.

Головний тренер: Володимир Мазяр.

Попередження: Проневич (13).

Перший тайм поєдинку у Києві між «Оболонню» та «Вересом» команди провели дуже обережно, так би мовити, з повагою один до одного. Як результат – у господарів кілька напівмоментів, а рівнян – один, але гострий. На 37-й хвилині Дмитро Козьбан після навісу Олексія Зозулі пробивав під поперечину головою, втім, голкіпер перевів м’яч на кутовий.

Друга половина зустрічі теж вийшла бідною на моменти, хоч і пройшла за переваги нашої команди. Наприкінці гри «Верес» спробував влаштувати штурм, але до справжньої небезпеки діло так і не дійшло. Згадати можна хіба що потужний удар Василя Білого зі штрафного на 90-й хвилині. Кияни і тим похвалитися не можуть. Не надто щедра на події гра завершилася – 0:0.

Після матчу попереднього туру з «Полтавою» (2:2) Володимир Мазяр сказав, що нічию «Верес» здобув в атаці. Ці слова наставника цілком можна процитувати і цього разу. Таким чином, нічийна серія рівнян досягла вже трьох зустрічей. Втім, є й інша, більш тривала серія – безпрограшна. Так от, вона, включаючи кубкову гру у Горностаївці, становтить вже дев’ять поєдинків. Погодьтеся, цифра – варта на повагу.