Підтримати НК "Верес"

«Маріуполь» U21 - «Верес» U21 - 3:3

«Мариуполь» U-21 - «Верес» U-21 — 3:3 (0:2)

Маріуполь, 15 липня 2017 р., стадіон «Західний»

Голи: Дахновський, 25 (0:1). Бердей, 30 (0:2). Дахновський, 65 (0:3). Ден.Папук, 72 (1:3), Семеніхин, 74 (2:3). Меркушев, 88-пен (3:3).

Нереалізований пенальті: Авагимян, 14 (воротар)

Попередження: Волк, 36, Білоконь, 52

Арбітр — Дмитро Бондаренко (Одеса), асистенти — Андрій Шамека, Сергій Толмачов (обидва - Маріуполь), четвертий арбітр — Віталій Сукравцев (Бердянськ)

Спостерігач арбітражу – Юрій Власенко (Київ)

«Маріуполь»: Поспєлов, Семеніхін, Сеницький, Биков, Савін, Петерман (Волк, 34, Бабій, 80), Білоконь, Калінін (Проданов, 28, Ден.Папук, 67), Меркушев, Авагимян, Породько (Дан.Папук, 46)

Головний тренер — Ігор Леонов

«Верес»: Фастов, Орел, Пархуць, Кульматицький, Недождій, Дахновський, Заваляк, Іваночко, Вацеба (Гурко, 14), Барабаш, Бердей.

Головний тренер - Богдан Бандура

Багатим на події вийшов стартовий матч рівненського «Вереса» у молодіжному чемпіонаті. Вже на 14-й хвилині ФК «Маріуполь» міг відкривати рахунок, але наш голкіпер Дмитро Фастов відбив пенальті.

На це молоді «вересівці» відповіли двома влучними ударами. Упродовж 5-ти хвилин відзначилися Віталій Дахновський та Юрій Бердей. На початку другого тайму Дахновський оформив дубль. 65 хвилина – 3:0 на нашу користь.

Здавалося, справу зроблено. Втім, молоді маріупольці не склали зброю, відігравши два голи. Доля зустрічі вирішилася на 88-й хвилині, коли арбітр призначив ще один пенальті у ворота «Вереса». Цього разу гравець ФК «Маріуполь» з точки не схибив. Отож, бойова нічия – 3:3.

Наступну гру в молодіжному чемпіонаті «Верес» проведе 21 липня у Рівному проти «Олександрії».