НК "Верес" поступається у Черкасах

«Черкаський Дніпро» - НК «Верес» - 3:0 (2:0)

Чемпіонату України з футболу, Перша ліга, 16 тур
30 жовтня 2016 року, Черкаси, «Центральний стадіон», 885 глядачів

Арбітр: Віталій Романов (Дніпро). Асистенти: Сергій Наскалов (Мукачево) та Олег Найко (Чернівці). Резервний арбітр - Юрій Фощій (Черкаси). Спостерігач арбітражу - Юрій Скорейко (Чернівці).

Голи: Ковпак (12, 56), Батальський (16).
Попередження: Борзенко (48), Степанюк (81).

«Черкаський Дніпро»: Кучинський, Шопін, Гончаренко, Цибульник, Давидов, Синьогуб, Балан (Крамар, 71), Батальський (Бушман, 79), Мединський, Савченко, Ковпак (Маік, 71). Запасні: Будюк, Ямполь, Семенина, Скепський.
Головний тренер: Олександр Кирилюк.

НК «Верес»: Когут, Зозуля, Білий (Неплях, 57), Борзенко, Западня, Орловський (Сергійчук, 56), Кучеров, Котляр (Сікорський, 59), Герасимець, Степанюк, Козьбан. Запасні: Леонідов, Коблюк, Бурлін, Ралюченко.
Головний тренер: Володимир Мазяр.

Десятиматчева безпрограшна серія команди Народного Клубу «Верес» у чемпіонаті Першої ліги перервалася у Черкасах. Пропустивши два швидких м’ячі, рівняни не зуміли відігратися у поєдинку із «Черкаським Дніпром». Рівняни ж програли з різницею у три м’ячі вперше із жовтня минулого року.

Гості активніше розпочали матч, намагаючись контролювати м’яч на половині поля суперника. Втім, «Черкаський Дніпро» вистояв під натиском рівнян, а перша десятихвилинка пройшла без ударів у рамку обох воріт.

За такого розвитку подій гол у ворота Богдана Когута став неприємною несподіванкою. Ветеран черкаського клубу та свого часу кращий бомбардир Вищої ліги чемпіонату України – Олександр Ковпак відгукнувся на флангову передачу і ударом головою переправив м’яча у кут воріт гостей.

Не встигли футболісти НК «Верес» оговтатися від пропущеного голу, як були змушені знову розпочати з центру поля. Олександру Батальському вдався хороший удар з-за меж карного майданчика. Це 2:0.

Повернути хід гри під свій контроль рівнянам вдалося лише ближче до завершення тайму. Господарі ж, ведучи у рахунку, намагалися ловити суперника на контратаках. За схожим сценарієм продовжилася гра і після перерви.

У складі рівнян, яким потрібно було відігруватися, замість опорника Бориса Орловського – вийшов ще один нападник – Михайло Сергійчук. Останній, до речі, свого часу чимало пограв у складі черкаського клубу, який тоді називався «Славутич»(47 матчів, 17 голів).

Зміна, втім, гостям не допомогла. За сім хвилин після цього Олександр Ковпак оформив дубль, на замасі прибравши опонента та пробивши точно у кут воріт – 3:0…

Після третього пропущеного голу Володимир Мазяр зняв з гри Василя Білого та Антона Котляра, замінивши їх на Євгена Непляха та Ігоря Сікорського. Останній вже за кілька хвилин міг втекти віч-на-віч із воротарем «Черкаського Дніпра» Максимом Кучинським, втім оборона суперника зіграла надійно.

Ближче до завершення матчу шанс розпечатати таки ворота господарів поля знову не використав Руслан Степанюк, пробивши у захисника черкащан. Супернагоду втратив і Михайло Сергійчук, пробивши повз ворота.

Вже на останній компенсованій до основного часу хвилині з лінії воротарського майданчика пробивав Дмитро Козьбан – виручив свою команду у цьому епізоді голкіпер черкащан.

У підсумку НК «Верес» поступився «Черкаському Дніпру» - 0:3. Рівняни вперше із третього жовтня минулого року програли із різницею у три м’ячі.