НК "Верес" у драматичному матчі обігрує "Скалу"

НК «Верес» (Рівне) - ФК «Скала» (Стрий) – 2:1 (0:0)

3 вересня 2016 року, Рівне, стадіон «Авангард», 17:00, 4650 вболівальників.
Чемпіонат України з футболу, Перша ліга, 7-й тур.

Голи: Сікорський (80), Козьбан (90+2) - Рябушко (68).

НК «Верес»: Когут, Борзенко, Білий, Зозуля, Западня, Орловський (Сікорський, 70), Кучеров, Сергійчук (Котляр, 52), Волошинович (Герасимець, 75), Степанюк, Козьбан. Запасні: Леонідов, Коблюк, Ралюченко, Неплях.

«Скала»: Герич, Стасишин, Бондаренко, Максимович, Клименко, Рябушко, Стасюк, Антонів, Шваб (Скакун, 84), Боровик (Баранов, 65), Кміть (Брайт, 59). Запасні: Яковець, Цюцюра, Бровко, Пришнівський.
Головний тренер: Василь Малик.

Попередження: Максимович (19), Стасюк (23), Бондаренко (38).
Вилучення: Бондаренко (73, друге попередження).

Арбітр - Михайло Митровський (Ужгород), асистенти - Едуард Курцеба (Одеса) та Олександр Рєка (Жовтий Яр, Одеської області). Четвертий арбітр - Роман Новосад (Рівне). Спостерігач арбітражу - Юрій Власенко (Київ).

Дмитро Козьбан забив дебютний гол за НК "Верес" та приніс рівнянам вольову перемогу над "Скалою".

Третій у сезоні домашній матч команди Народного Клубу «Верес» подарував рівненським шанувальникам футболу чимало приємних новинок та несподіванок. Перший та найочікуваніший – сучасне електронне табло. Новинку презентував міський голова Рівного Володимир Хомко.

Друга новинка – лави запасних, які на цій грі вперше розташували з боку центрального входу на стадіон. До слова, на лаві "Вереса" у цій грі не було головного тренера Володимира Мазяра, який відбував одноматчеву дискваліфікацію.

Гру значно гостріше розпоча господарі. Вже на 11-й хвилині матчу Дмитро Козьбан ударом з близької відстані перевірив реакцію Романа Герича. Практично одразу свій шанс змарнував Василь Білий, пробивши повз ворота після подачі Артура Зарадні від кутового прапорця.

В середині тайму знову після розіграшу стандартного положення головою пробивав Сергій Борзенко – невлучно.

Втім, найреальніший шанс у першому таймі втратив Ростислав Волошинович. Дмитро Козьбан здійснив рейд лівим флангом, обіграв одного суперника і видав чудову передачу в район одинадцятиметрової позначки на зовсім вільного Волошиновича. Ростислав занадто довго обробляв м’яч і дозволив воротарю «Скали» ліквідувати загрозу.

Гості ж до перерви запам’яталися небезпечним ударом головою після кутового.

Після відпочинку господарі додали у швидкості. Вдруге змарнував нагоду забити Ростислав Волошинович, разом із Романом Геричем перекинувши і ворота.

Ще швидше рівняни забігали після виходу Антона Котляра, який на правому фланзі замінив Михайла Сергійчука. Практично одразу «сімнадцятка» «Вереса» могла заробити пенальті, проте арбітр матчу призначити одинадцятиметровий у ворота «Скали» за очевидну гру рукою не ризикнув.

Зважаючи на величезну ігрову і територіальну перевагу господарів, гол «Скали» став несподіванкою. Цього разу зовсім неприємною. Віталій Рябушко ударом у дальній кут завершив рідкісну контратаку стриян.

Зрівнювати рахунок у складі НК «Верес» вийшли свіжі Ігор Сікорський та Сергій Герасимець. До того ж гості залишилися у меншості. Тиск на ворота стриян зрештою приніс свої плоди. Роман Герич витягнув «мертвий» удар головою Сергія Борзенка, втім першим на добиванні опинився Ігор Сікорський – 1:1!

У час, що залишався, рівняни кинулися здобувати три очки. І вольову перемогу на останніх хвилинах матчу рівнянам приніс Дмитро Козьбан, забивши свій дебютний гол за "Верес".