Підтримати НК "Верес"

Суха нічия з двома вилученнями та незабитим пенальті

«Арсенал-Київ» - НК «Верес» - 0:0 (0:0)

Бориспіль, стадіон «Колос», 18 вересня 2016 р., 16:00, 400 глядачів.

Арбітр – Андрій Кузьмін (Миколаїв), асистенти - Сергій Толмачов (Маріуполь), Олексій Целовальник (Донецьк), четвертий арбітр – Олексій Деревінський (Київ). Спостерігач арбітражу - Ярослав Лемех (Львів)

«Арсенал»: Іванов, Майданевич, Гетьман, Білий, Котелюх (к), Турчанов, Кизилатеш, Черненко, Есеола, Семенюк, Домбровський (Матвєєв, 77).
Головний тренер: Сергій Литовченко.

«Верес»: Когут, Зозуля, Борзенко (к), Неплях, Западня, Орловський, Кучеров, Котляр (Сергійчук, 85), Герасимець (Волошинович, 78), Степанюк, Козьбан (Сікорський, 53).
Головний тренер: Володимир Мазяр.

85 хв. – Руслан Степанюк не реалізував пенальті

Попередження: Есеола, Гетьман, Турчанов, Семенюк - Неплях

Вилучення: Есеола (80, повторне попередження) - Неплях (65, повторне попередження)

На момент початку гри у Борисполі вже було відомо, що «Іллічівець» переміг «Черкаський Дніпро» - 2:0, збільшивши відрив від рівнян на 6 очок. Тож, щоб повернути триочкове відставння від лідера нашій команді потрібно було обігрувати на виїзді «Арсенал».

Звітний матч суперники розпочали обережно. У першій половині гри вболівальники, серед яких було чимало рівнян, стали свідками лише одного справді гострого моменту. Після кутового Сергій Герасимець пробив спочатку головою, а потім ногою, але голкіпер господарів був на місці.

Після відпочинку продовжилась гра без моментів. Неприємна для рівнян подія сталася на 65-й хвилині, коли Євген Неплях отримав друге попередження. Втім, у меншості «Верес» грав не дуже довго - на 80-й хвилині другий «гірчичник» заробив Есеола.

Кульмінаційний у грі момент стався на 85-й хвилині. Арбітр за гру рукою у штрафному майданчику призначив пенальті у ворота «Арсенала». На жаль, найкращий бомбардир нашої команди Руслан Степанюк не зміг переграти голкіпера.

Отож, «Верес» вдруге у нинішньому чемпіонаті грає унічию, і вдруге – 0:0.