Підтримати НК "Верес"

Свято, яке вдалося

НК «Верес» (Рівне) – ФК «Тернопіль» - 4:2 (1:0).

Рівне, 5 серпня, стадіон «Авангард», 4500 глядачів.

Арбітр – Юрій Фощій (Черкаси), асистенти – Ростислав Пузанський, Ростислав Якимик (Львів), четвертий арбітр – Роман Блавацький (Львів), спостерігач арбітражу – Віктор Денисюк (Фастів).

НК «Верес»: Когут, Борзенко, Білий, Зозуля, Западня, Орловський, Кучеров, Герасимець (Котляр, 51), Волошинович, Степанюк (Яворський, 83), Сергійчук (Сікорський, 60) – Попович, Ралюченко, Задоя, Пінчук.

Головний тренер – Володимир Мазяр.

ФК «Тернопіль»: Мирний, Шейко, Гевлич, Курило, Соколовський, Клекот, Вонс, Полянчук (Богданов, 46), Солонинко (Кривий, 67), Червонецький (Чорномаз, 67), Шевчук – Чурілов, Гром’як, Дорі, Грамм.

Головний тренер – Іван Марущак.

Голи: Сергійчук (24), Степанюк (51, 70), Білий (55)- Богданов (63), Курило (90+5, пен.).

Попередження: Кучеров (49), Борзенко (95) – Богданов (85), Курило (87).

Повернення після 19-річної перерви до Першої ліги Рівне зустріло аншлагом. Тисячі рівнян захотіли подивитися вживу на оновлений «Верес», який з двох виїзних перемог розпочав боротьбу за Прем’єр-Лігу.

Матч проти «Тернополя» червоно-чорні почали по-господарський. На 6-й хвилині перший небезпечний момент виник у Сергія Герасимця. Далі на полі було затишшя, яке на 24-й хвилині перервав Михайло Сергійчук. Рівненський форвард після скидки Руслана Степанюка вибіг віч-на-віч з голкіпером тернополян, відкривши рахунок своїм голам у сезоні – 1:0.

Подвоїти результат міг капітан «Вереса» Сергій Борзенко, який пробивав головою після розіграшу кутового, але м’яч від захисника влучив у поперечину.

У перерві відбулася досить приємна процедура. Від Народного Клубу сувеніри отримали представники Покрівельного центру на Млинівській, які ініціювали та провели заміну на стадіоні лав запасних.

Другий тайм «Верес» розпочав досить жваво. На 51-й хвилині Руслан Степанюк завершив швидку багатоходівку – 2:0.

На 55-й хвилині рахунок до розгромного довів Василь Білий. Зі штрафного результативний пас віддав Антон Котляр.

Неприємна подія для рівненських вболівальників сталася на 63-й хвилині. Вихованець рівненського футболу Віталій Богданов отримав довгий пас з центру поля, і пробив повз Богдана Когута – 3:1. Цей гол став першим, пропущеним «Вересом» у нинішньому сезоні.

Але радіти гостям довго не довелося. На 70-й хвилині Ростислав Волошинович пробив, і першим на добиванні був Руслан Степанюк- 4:1. Для Руслана цей гол став четвертим у трьох матчах.

Здавалося, що гра так і завершиться, але на 95-й хвилині арбітр поставив у ворота рівнян пенальті, який реалізував Ігор Курило. Втім, цей гол став не більше ніж ложкою дьогтю у бочці меду.

Отож – 4:2, і «Верес» робить свято для Рівного!!!