приєдналося
4145

Підтримати НК "Верес"

"Верес" U19 перериває переможну серію "Динамо"!

Команда U19 рівненського "Вереса" здобула вольову перемогу над київським "Динамо", перервавши восьмиматчеву виграшну серію суперників.

"Верес" U19 - "Динамо" U19 - 2:1 (0:1)

Чемпіонат Української Прем`єр-ліги U19, 19 тур
14 квітня 2018 року, Львів, стадіон "Сокіл"

Арбітр: Тарас Панасюк
Асистенти: Олександр Горбатюк, Анастасія Волощук
Четвертий арбітр: Андрій Холявко
Спостерігач арбітражу: Юрій Скорейко

Голи: Олексів (58), Дахновський (68) - Наумець (41)
Попередження: Білий (50), Жупанський (90+5) - Надольський (17), Дмитрук (57)

"Верес" U19: Жупанський - Медведєв, Білий, Карвацький, Вичіжанін, Горін (Савула, 90+2), Олексів, Ременяк, Пентелейчук (Міщук, 46), Дахновський (Демків, 75), Хімчак. Запасні: Паламар, Сидорів, Стебельський, Задорецький.
Старший тренер: Олег Колобич.

"Динамо" U19: Кучерук - Дмитрук, Чуєв (Мельник, 79), Сирота, Мельничук, Янаков, Надольський (Сорокін, 69), Мащенко (Волошин, 40), Ващишин, Наумець, Сухоручко (Лига, 82). Запасні: Нещерет, Ярош, Білошевський.
Старший тренер: Ігор Костюк.

У грі першого кола між цими командами перемогу у непростому матчі святкували "динамівці" - 2:1. Сьогодні ж, на стадіоні "Сокіл" у Львові реванш взяли вже юні футболісти рівненського "Вереса".

Доволі рівна гра з чималою кількістю гольових моментів точилася у першому таймі. З реалізацією до перерви краще впоралися "динамівці", забивши "гол у роздягальню". Рейд Даниїла Сухоручка правим флангом завершився прострілом у зону одинадцятиметрової позначки, звідки Владислав Наумець пробив точно - 0:1.

На користь нашої команди ситуацію після перерви перевернув Віталій Дахновський. Спершу він заробив небезпечний штрафний біля воріт гостей. Удар Олега Горіна голкіпер "Динамо" парирував, але першим на добиванні був Віталій Олексів - 1:1.

Ще за десять хвилин рівненська команда вийшла вперед. Артур Ременяк віддав вперед на Віталія Дахновського, той красиво розібрався з двома опонентами, вийшов тет-а-тет із Владиславом Кучеруком і не залишив тому жодного шансу - 2:1!

"Верес" перервав восьмиматчеву переможну серію киян у чемпіонаті УПЛ U19. В той же час наша команда піднялася вже на четверту позицію у турнірній тайблиці.