приєдналося
4145

Підтримати НК "Верес"

"Верес" U21 - "Динамо" U21 1:1

Молодіжка рівненського "Вереса" у бойовому матчі зіграла унічию із однолітками зі столичного "Динамо".

"Верес" U21 (Рівне) - "Динамо" U21 (Київ) - 1:1 (1:0)

Чемпіонат УПЛ U21
25 лютого 2018 року, Львів, стадіон "Сокіл"

"Верес" U21: Фастов - Тягло, Бердей (Валенко, 84), Микитин, Горін (Малевіч, 90), Барабаш (Баб`як, 48), Буньо, Западня (Іваночко, 71), Сергійчук, Скотаренко, Кульматицький. Запасні: Костик, Вільховий, Махарашвілі.
Тренер: Тарас Чопик.

"Динамо" U21: Кучерук - Карась, Смирний, Казаков, Лєднєв, Алібеков, Булеца, Цітаішвілі, Вантух, Калюжний, Алєксєєв (Русин, 64). Запасні: Пацкан, Малишкін, Петрусенко, Білошевський, Янаков, Козиренко.
Тренер: Юрій Мороз.

Голи: Бердей (1) - Вантух (48)
На 15-й хвилині Сергій Булеца не реалізував пенальті (воротар)

Молодь рівненського "Вереса" відібрала очки в одного з лідерів чемпіонату U-21 київського "Динамо". Рівняни вже в дебюті гри вийшли вперед, забив Юрій Бердей. Гості мали шанс швидко відігратися, але Дмитро Фастов відбив пенальті.

На початку другого тайму "Динамо" таки відігралося. Надалі кияни більше атакували, але перемогти цілком міг "Верес". На останніх хвилинах матчу Михайло Сергійчук вискочив один-на-один з голкіпером, але воротар цю дуель виграв. Отож, бойова нічия - 1:1.