приєдналося
4145

Підтримати НК "Верес"

"Верес" U21 не втримав перемогу над "Чорноморцем"

Команда Богдана Бандури була близькою до того, аби оформити свою другу поспіль домашню перемогу у чемпіонаті Української Прем`єр-ліги U21, втім проблеми на завершальній стадії атаки дозволили нашій молоді здобути лише нічию.

"Верес" U21 - "Чорноморець" U21 - 1:1 (1:0)

Чемпіонат Української Прем`єр-ліги U21, 17 тур
25 листопада 2017 року, Рівне, стадіон "Авангард"

Арбітр: Володимир Новохатній (Київ)
Асистенти арбітра: Микола Левко (Чернівці), Михайло Маланчук (Чернівецька обл.)
Четвертий арбітр: Олександр Кальонов (Львів)
Спостерігач арбітражу: Андрій Шандор (Львів)

"Верес" U21: Когут (Фастов, 46) - Чуніховський, Пархуць, Скотаренко, Барабаш, Гаврилюк, Ченакал, Капаррос (Орел, 46), Г.Пасіч (Бердей, 46), Савошко, Палагнюк (Гайдучик, 46). Запасні: Іваночко, Махарашвілі.
Старший тренер: Богдан Бандура.

"Чорноморець" U21: Кожухар, Соколов, Свірчук, Семенченко, Буряченко, Серденюк, Хамелюк (Гладченко, 77), Мочуляк (Вареник, 63), Машнін (Штогрін, 63), Родрігес (Чернишов, 81), Семенів. Запасні: Безрук, Цокан, Селезньов.
Старший тренер: Костянтин Фролов.

Голи: Палагнюк (35) - Штогрін (74)
Попередження: Барабаш (29) - Вареник (87)

Незважаючи на прохолодну погоду та не найкращої якості поле, обидві команди продемонстрували доволі швидкісний футбол і окрім забитих м`ячі створили ще вдосталь небезпечних атак.

Одесити завдали першого удару. Олег Соколов свій прохід правим флангом завершив прострілом у центр штрафного майданчика "Вереса", де господарі на самоті залишили Дмитра Семеніва. Тому ніхто не заважав забити. Окрім Богдана Когута, який у красивому стрибку перевів м`яча на кутовий.

А після подачі корнера контратаку організували господарі. Комбінація Геннадій Пасіч - Едгар Капаррос - Василь Палагнюк - завершувалася ударом останнього. Трохи неточно.

Гол у ворота "Чорноморця" "моряки" створили собі самі. Валентин Семенченко перед власними воротами "подарував" м`яча Василю Палагнюку. Той шансів голкіперу не залишив - 1:1.

Перший тайм завершувався ударом Геннадія Пасіча, який перед тим красиво хитнув опонента - знову неточно.

Після перерви небезпечніше атакував "Чорноморець". Дмитро Фастов спершу виручив після удару Сільвіо Родрігеса, а потім заблокував постріл Андрія Штогріна у ближній кут.

Зрештою гості таки відігралися Штогрін ударом з лінії воротарського майданчика завершив елементарну триходівку партнерів в дотик. Провалилася оборона "Вереса".

Вже за хвилину господарі знову могли вийти вперед. Микола Гайдучик вивів тет-а-тет із воротарем суперника Юрія Бердея. Той надто довго думав і дозволив захиснику завадити завдати акцентований удар. М`яч довго стрибав у бік воріт і зупинила його стійка.

А згодом каркас воріт на міцність перевірив сам Микола Гайдучик. М`яч після його удару головою влучив у хрестовину.

Вирвати перемогу могли і гості. Дмитро Фастов, втім, вчасно встиг заблокувати удар Андрія Штогріна.