Підтримати НК "Верес"

«Верес» розгромив «Шахтар»

«Верес» U19 – «Шахтар» U19 – 4:1 (3:0)

Львів, 16 листопада 2017, стадіон «СКІФ», 300 глядачів.

Голи: 1:0 Ременяк (28), 2:0 Вичіжанін (33), 3:0 Ременяк (35), 3:1 Холод (62), 4:1 Дахновський (66)
Попередження: Міщук (31), Дахновський (42) – Шевцов (34)

«Верес» U19: Паламар, Тягло, Харіпов, Білий, Чепа, Олексів (Задорецький,90` ), Горін, Вичіжанін (Пантелейчук,70`) , Ременяк (Домарацький,90` ), Дахновський(Карвацький,74` ), Міщук.
Старший тренер – Олег Колобич.

«Шахтар» U19: Кучеренко, Меліченко, Муравський, Шушко, Павліш, Конопля (к), Кащук (Холод, 60), Шевцов (Івахно, 46), Кулаков (Бондаренко, 78), Криськів, Андрущенко (Кузьменко, 46)
Старший тренер – Сергій Шишченко.

У 13-му турі чемпіонату УПЛ U-19 рівненський «Верес» на львівському стадіоні «СКІФ» приймав лідера змагань донецький «Шахтар», що упродовж трьох місяців не втрачав очок.

Долю зустрічі рівняни вирішили ще до перерви, у нас дублем відзначився Артур Ременяк, а ще один гол забив Андрій Вичіжанін.

У другому таймі гості спробували врятувати матч. На 62-й хвилині Артем Холод скоротив відставання. Після цього юні гірники ще мали моменти, але «Верес» не лише втримав свої ворота на замку, але й забив ще. Крапку в матчі поставив Віталій Дахновський.

Завдяки цій перемозі рівняни піднялися на 7 місце. Наступну гру підопічні Олега Колобича проведуть 25 листопада вдома проти «Маріуполя».