приєдналося
4145

Підтримати НК "Верес"

"Ворскла" U-19 - "Верес" U-19 0:3

5 квітня 2018 року, 14:00. с. Крутий Берег, Стадіон "Лтава". 100 глядачів. +28 градусів

Чемпіонат команд U-19 клубів Прем`єр-ліги.

«Ворскла» - «Верес» 0:3

Голи: Ременяк (33), Тягло (53), Горін (57)

«Ворскла» U-19: Різник (к), Мамросенко, Пилипенко, Коротченко, Корякін (Мосійчук, 40), Юрченко, Котов (Зоря, 87), Дудка, Товстий (Шпортько, 87), Ширіпа (Браткевич, 82), Галата (Кожевніков, 60)

Запасні: Солобчук, Катеруша

Старший тренер: Вадим Мандрієвський

«Верес» U-19: Жупанський, Харіпов, Білий, Карвацький, Тягло, Горін (Савула, 87), Вичіжанін, Дахновський (Демків, 79), Ременяк (Сидорів, 87), Хімчак (Стебельський, 87), Міщук (Пентелейчук, 72).

Старший тренер: Олег Колобич

Попередження: Товстий (27), Ширіпа (61) – Білий (17), Дахновський (19), Карвацький (38), Горін (44), Вичіжанін (71), Стебельський (90).

Стартові хвилини зустрічі пройшли в позиційній боротьбі з певною територіальною перевагою футболістів «Вереса». Гравці у чорних футболках частіше комбінували біля володінь господарів поля. Утім, саме ворскляни мали два гострих епізоди на своїх атаках. Товстому і Ширіпі забракло везіння. Те ж саме можна сказати й про рівненця Білого, який з лінії штрафного зі стандарту запустив м`яч над правою "дев`яткою". На 34-й хвилині гості після того як Ременяк довершив зусилля всієї команди, відкрили рахунок у грі - 0:1. Буквально за кілька хвилин гості ледь не подвоїли своєї переваги, та сейвом у "ближньому бою" відзначився Різник. Перед самісіньким свистком на перерву Мамросенко зі штрафного цілив у лівий верхній кут, але воротар у стрибку витягнув цей м`яч.

У дебюті другої половини зустрічі «Верес» U-19 класно розіграв кутовий, після якого Тягло головою упіймав воротаря на протиході - 0:2

Не минуло й п`яти хвилин, як Горін довів рахунок до великого - 0:3 засвітилося на табло!

Після цього команди ніби помінялися ролями, лише голів бракувало. Мосейчук та Кожевніков неодноразово хапалися за голову від того, що вже бачили кулю в сітці воріт, та цього дня ворота Жупанського залишилися в недоторканості.